2012 Nikah Şekeri Trendleri Röportajı

 

Çiftler düğünlerini ölümsüz kılma ve konuklarına birer hatıra hediye etmek için Nikah Şekerlerini tercih ediyorlar, Peki nikah şekerleri nasıl yapılıyor, ne çeşit ikramlıklar kullanılıyor ? Son yıllar da nikah şekerlerinde moda ne ?Diyelim ki evleniyorsunuz ve nikah şekeri siparişi vermek istiyorsunuz, düğünden nekadar zaman önce sipariş vermelisiniz.

 

İşte tüm bu soruları Çemrek Nikah Şekeri Yöneticisi Sinem Hanım’a yönelttik.

 

 

Sinem Hanım nikah şekerlerinde ne çeşit ikramlıklar kullanılır?

– Nikah Şekerlerinde en sık kullanılan badem şekeridir.Badem şekerine ek olarak çikolatalar, drajeler, kokulu sabunlar, lavantalar hatta bal,reçel bile nikah şekerleri için şık bir ikram haline dönüşebiliyorBu noktada çiftlerin konuklarına hediye edecekleri nikah şekerinde kalıcılık mı yoksa lezzet mi sorularına yanıt vermeleri gerekiyor. Eğer kalıcık, yıllarca hatırlanmasını istedikleri bir hatıra vermek istiyorlarda gıda maddelerinden ziyade lavantalar ve kokulu sabunlar şık kutuların yada keselerin içinde hediye edilebiliyor. Hayır biz konuklarımızın ağzını tatlandırmak istiyoruz derler ise çikolatalar, drajeler de çiftlerin emrine amade.

 

Peki Sinem Hanım nikah şekerinde kullanılabilecek hediyelikler nelerdir?

– Badem şekeri, çikolatalı draje gibi ikramlıkların beraberinde farklı hediyelik eşyalar da konuklara verilerbilir. Son yıllar da nikah şekeri hediyeliği olarak çok çeşitli objeler kullanılabilmekte, eğer klasik tülün yada kesenin içine sarılmış bir nikah şekeri istemiyorsanız, resim çerçeveleri, cam objeler, notluklar, gelin damat bibloları gibi yüzlerce çok şık bibloyu konuklarınıza armağan edebilirsiniz.

 

Mumluk Nikah Şekeri
Mumluk Nikah Şekeri

Sinem Hanım Son Yıllar da Nikah Şekeri Modası Nedir ?

– Nikah şekerinde 2012 trendlerinde uzun yıllar saklanabilecek ve çiftlerin ortak karakterlerini ve yaşam biçimlerini temsil eden objeler ön plana çıkıyor. Bu objeler içerisinde en çok tercih edilen nikah şekeri modelleri ise, gelin-damat mıknatıslı biblolar, resim çerçeveleri, çeşitli kutular, anahtarlıklar, aynalar, fil, kelebek, kuğu, kuş, uğurböceği gibi hayvan objeli kristal ya da cam ürünler, incili deniz kabukları, süslü minik kovalar, notluklar şeklindedir.

 

Süslü Minik Kova Nikah Şekeri
Süslü Minik Kova Nikah Şekeri

Peki Sinem Hanım evlenmeyi düşünen çiftlerin nikah şekeri siparişini ne zaman vermeleri gerekiyor?

– Nikah şekeri siparişlerini düğünden en az 2-3 hafta önce vermek gerekiyor. Bu süreçte nikah şekeri teslimatı sipariş verilen mikatara göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 1 haftada teslim edilmektedir. Çiftler kendi adlarına sıkıntı yaşamamak için siparişlerini son günlere bırakmamalılar.

 

Evlenecek tüm çiftlere Çemrek grubu olarak şimdiden mutluluklar diliyoruz.

Çemrek Nikah Şekeri Bursa’da Cumhuriyet Caddesinde

Adres: Cumhuriyet Cad. No 178/1  Osmangazi / BURSA

 Facebook: https://www.facebook.com/CemrekNikahSekeri

Twitter: https://twitter.com/#!/Cemrek_Nikah_Se

 Online Alışveriş için www.cemreknikahsekeri.com

Çemrek Stil&Blog

 

Bir önceki yazımız olan Bahar Düğünleri İçin Öneriler başlıklı makalemizde bahar düğünü, çemrek nikah şekeri ve düğün hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>