İlginç Nikah Şekeri

Biliyorsunuz Fatih Terim’in kızı Buse Terim, sosyal medyada ve kendi özel bloğunda yaptıklarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. İşte Buse’nin ailesi ile birlikte gittiği bir düğünde dikkatini çeken ve bloğunda paylaşmış oldu bir nikah şekeri hikayesi.

Keyifli Nikah Şekeri

Geçen cumartesi annem ve babam bir düğüne katıldılar. Bana göre bir düğünü konuşturucak parçalardan biride nikah şekeridir.

Bu düğünde verilen nikah şekeri çok ilgimi çekti ve daha önce rastlamadığım bir fikirdi. Bu resimde gördüğünüz küçük mor kutunun içinden nikah şekeri olarak portakal reçeli hediye etmişler. Bana göre onları hatırlatacak ve onlardan bahsettiricek çok özel bir hediye olmuş. Bayıldım :)

İşte buyrun Buse Terim’in bayıldığı nikah şekerleri.

 Facebook: https://www.facebook.com/CemrekNikahSekeri

Twitter: https://twitter.com/#!/Cemrek_Nikah_Se

 Online Alışveriş için www.cemreknikahsekeri.com

Kaynak:buseterim.blogspot.com

Çemrek Stil&Blog

Bir önceki yazımız olan Bebek Şekeri Nikah Şekerini Solladı başlıklı makalemizde Bebek Şekeri, bebek sekeri bursa ve bursa bebek sekeri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>