YENİ DOĞANLAR İÇİN HEDİYELER

 

Seyahat çantası: Bir seyahate çıktığında gerekli olabilecek eşyalarla dolu bir çantayı hediye olarak düşünerek, bebeğin eğlenceli bir yolculuk geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Bebek destek yastığı: Bu dahiyane cihaz bir taşla iki kuş vurmanızı sağlıyor. Bu yumuşak hilal şeklinde yastıklar sadece bebeğe doğrulmayı öğretirken desteklemekle kalmıyor ayrıca yeni doğum yapan annelere, emzirirken bebekleri göğüs seviyesinde tutmaya yardımcı oluyor, bebek şekeri .

En sevdiğiniz çocuk kitabı ve not: En sevdiğiniz çocuk kitabınızı hediye olarak seçin ve içine de bebek için bir not bırakın. Ona bu kitabı neden sevdiğinizi, size ne ifade ettiğiniz ve beraber okumak için sabırsızlandığınızı anlatın.

Yıldız falı: itiraf edin ki her ne kadar astroloji çok saçma deseniz de bazen günlük falınızı okumaktan kendinizi alamıyorsunuz. bebek şekeri Çoğu yeni ebeveynler de aynen bu şekildedir, bu yüzden bir astrologla randevu ayarlayın. Bebeğin güçlü yönleri ve tabiatı üzerine bir profil oluşturun.

Kaynak: Baby and You

Bir önceki yazımız olan Nikah Şekerleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>